Gmcc Toshiba, 1 Ton, 12000 BTU, R22, A/C, Rotary Compressor, 115 V, 1 PH, 60 Hz, HSM170E12UDZ
  • GMCC Toshiba A/C rotary compressor
  • Tonnage: 1 Ton
  • Volt/Hz: 115
  • 1 Phase
Compare
SKU: HSM170E12UDZ Category: Tags: , , , , , , , , , Brand:
Description
Additional information
Weight 32 lbs
Dimensions 18 × 14 × 12 in
Brand
GMCC
Btus
12,000
Tonnage
1
Refrigerant
R22
Voltage
Hz
60
Phase
1
Material
Steel
Description
Parts – Aftermarket
GMCC TOSHIBA 1 TON 12,000 BTU R22 A/C ROTARY COMPRESSOR 115 V 1 PH 60 HZ